Solilandia – świat bajek 29 listopada 2013

omegaszkola

27 listopada klasy pierwsze i zerówka odwiedziły bajkową podziemną krainę Solilandię.

Na początek dzieci 800 schodów pokonały i na głębokości 135 metrów pod ziemią wylądowały.

Wędrując krętymi korytarzami do bajkowej krainy skarby zbierały oraz legendy wysłuchały.

Na swej drodze Skrzata-Soliludka spotkały, podążając za nim piosenkę śpiewały:

Solilandia to kraina, w której bajka się zaczyna, tu mieszkają Soliludki, tu znikają wszelkie smutki.

Gdy już dotarli do Skarbnika dostali serie zagadek i pytań. Wszyscy się świetnie bawili i na zakończenie prezenty podzielili: wspaniały dyplom, kolorowe zakładki i na osłodzenie solilizaczki.

Wpis z kategorii Informacje ze szkoły został dodany 29 listopada 2013 o godz. 22:30. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS 2.0. Możliwość komentowania została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.